top of page
viber_image_2021-10-18_11-22-08-399.jpg

Скопје - Населба Пролет

НОВА ДИМЕНЗИЈА НА УРБАНОТО ЖИВЕЕЊЕ ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ

Ова е компјутерско изработена фотографија, инвеститорот го задржува правото на измена на фасадата на објектот.
02.png

Скопје - Населба Пролет

Извонреден, ултрамодерен, резиденцијален станбен објект со луксузен асортиман на станови со една, две или три спални соби, лоциран на одлична локација во мирната населба "Пролет", во центарот на Скопје, на само 10 минути пеш од "Плоштад Македонија".

 

На клиентите им нудиме доверлив партнер при обезбедување на висококвалитетени производи преку транспарентна и отворена комуникација, како и почитување на договорените рокови и барања.

 

 

Карактеристики

 

 • •Фантастични станови со една, две или три спални соби.•

 • •Извонреден квалитет на градење со висококвалитетни материјали од реномирани, светски брендови.•

 • •Енергетска ефикасност класа А.•

 • •Градско централно греење.•

 • •Паркинг место во гаража на располагање со доплата.•

 • •Целосно уреден партер-простор околу објектот.

Бидете дел од нашиот нов проект кој носи трајна придобивка за Вас, како наши клиенти, но и за заедницата во која живееме.

3424_demmer_dark_emprador.jpg

ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ

Преземете ја нашата брошура и регистрирајте го вашиот интерес

Spring_Residence - Brochure_01 copy.jpg
За "Spring City - Skopje"
Галерија
Локација

Локалната Област

“Spring Residence ” by Sky Investment Group е новиот модерен станбен комплекс во центарот на Скопје. Позициониран на одлична локација во мирната населба "Пролет"на само 10 минути пеш до плоштад "Македонија". Во непосредна близина на објектот има два големи шопинг центри, градинка, основно училиште, средно училиште, барови, ресторани, салони за убавина. Локацијата има одлични транспортни врски и во непосредна близина на транспортниот центар Скопје. 

Училишта и Градинки
 • ОУ "11 Октомври"

 • Детска градинка „“Јовчевски Корчагин - Пинокио”

 • Средно Училиште “ Раде Јовчевски - Корчагин”

Барови и Ресторани
 • Ресторан Ла Тана

Шопинг
 • ГТЦ (Градски Трговски Центар)

 • Веро Џамбо

Убавина и здравје
 • Олимписки Базен

 • "501" - Студио за убавина 

Spring_Residence%20-%20Brochure_06_edite

Локална Мапа

КОНТАКТ

Ви Благодариме!

ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТИРАЈТЕ ГИ НАШИТЕ АГЕНТИ

 • Facebook
 • Instagram
КОНТАКТ
bottom of page